Direksie

As instelling sonder winsbejag staan Aros onder die beheer van ʼn direksie. Dit word ook die Raad genoem. Die volgende persone dien tans op die Raad:

Foto kom hier

Prof P. P. (Paul) Krüger

Raadsvoorsitter

paul.kruger@aros.ac.za

Foto kom hier

Prof P. H. (Rikus) Fick

Rektor

rikus.fick@aros.ac.za

Me M. (Greet) de Vries

Raadslid

dvgreet@gmail.com

Foto kom hier

Mnr S. K. B. (Seakle) Godschalk

Raadslid

seakle@ess-sustainability.co.za

Mnr A. (Albert) Hibbert

Raadslid

albert@hibbertlaw.co.za

Foto kom hier

Ds P. G. P. (Pieter) le Roux

Raadslid

pietergpleroux@gmail.com

Foto kom hier

Mev S. (Saskia) Meijer

Raadslid

saskiameijer@ico.org.za

Foto kom hier

Mnr A. (Arnoud) van den Bout

Raadslid

avb@avdb.co.za

Foto kom hier

Mnr W. A. (Wimpie) Vogel

Raadslid

wvogel@dwtax.co.za

Foto kom hier

Dr D. H. (Danie) Wijnbeek

Raadslid

dhwijnbeek@law.co.za