Fasiliteite

Fasiliteite bestaan uit die volgende afdelings:

Inligtingstegnologie:
Verantwoordelik vir alle funksies met betrekking tot rekenaars, internet, rekenaarsentrums en tegnologie in klaskamers.

Fasiliteite:
Verantwoordelik vir toeganklike kantore, klaskamers, eiendom en fasiliteite wat deur die Aros-personeel en studente gebruik word.

Logistiek:
Verantwoordelik vir alle kantore, klaskamers en die onderhoud daarvan vir die gebruik van personeel en studente.

Sekuriteit:
Verantwoordelik vir die veiligheid van personeel en studente. Sekuriteit is ook verantwoordelik vir kampusterreinbeveiliging.

Foto kom hier

Mnr Nick Venter

Bestuurder: Fasiliteite

nick.venter@aros.ac.za

Foto kom hier

Mnr Wilhelm Jooste

IT-beampte

wilhelm.jooste@aros.ac.za

Foto kom hier

Mnr Leone Chabalala

Tuinier

leone.chabalala@aros.ac.za

Foto kom hier

Me Emmah Kabini

Skoonmaker

emmah.kabini@aros.ac.za

Foto kom hier

Mnr Boni Lebudi

Tuinier

boni.lebudi@aros.ac.za

Foto kom hier

Me Tebogo Maleka

Skoonmaker

tebogo.maleka@aros.ac.za

Foto kom hier

Mnr Wilhelm Meyer

Tegnikus: Elektries

wilhelm.meyer@aros.ac.za

Foto kom hier

Mnr Humphrey Mokgojane

Tuinier

humphrey.mokgojane@aros.ac.za

Foto kom hier

Mnr Lot Molwelang

Tuinwerker


Foto kom hier

Mnr André Peyper

Sekuriteitsbeampte

sekuriteit@aros.ac.za

Foto kom hier

Mnr Marco Rossouw

IT-beampte

marco.rossouw@aros.ac.za

Foto kom hier

Mev Rejoyce Sebothoma

Skoonmaker