Terug na bo

Rektoraat

Die struktuur van die rektoraat bestaan uit die volgende persone:

Foto kom hier

Prof Rikus Fick

Rektor

rikus.fick@aros.ac.za

Foto kom hier

Prof Michael Heyns

Viserektor: Akademie

michael.heyns@aros.ac.za

Foto kom hier

Mev Dalene Ackermann

Raadsekretaris

dalene.ackermann@aros.ac.za

Foto kom hier

Mev Riana Burger

Koördineerder: programontwikkeling

riana.burger@aros.ac.za

Foto kom hier

Mev Jeanné Erasmus

Ontvangsdame

jeanne.erasmus@aros.ac.za

Foto kom hier

Mev Annelize Kruger

Bibliotekaris

annelize.kruger@aros.ac.za

Foto kom hier

Mev Tanya Lamberts

Koördineerder: akademiese ondersteuning

tanya.lamberts@aros.ac.za